Godło RP

Konkurs “Najlepszy w zawodzie – mechanik pojazdów samochodowych”

Najlepszy w zawodzie - Mechanik Pojazdów Samochodowych

Zapraszamy serdecznie na 17. edycję konkursu "Najlepszy w zawodzie - Mechanik Pojazdów Samochodowych" organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie.
Konkurs odbędzie się: 24 maja 2024 roku, a jego patronat sprawują Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy oraz Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

W konkursie biorą udział uczniowie szkół głównie województwa kujawsko-pomorskiego, rywalizując w kilku konkurencjach, które sprawdzą ich umiejętności w zawodzie mechanika pojazdów samochodowych. Koordynatorem konkursu jest Kierownik Warsztatów Szkolnych w Zespole Szkół Zawodowych w Koronowie - mgr Krzysztof Bak. Dołącz do naszej rywalizacji i pokaż, że jesteś najlepszy w swoim zawodzie! Oferujemy niezapomniane doświadczenie oraz możliwość zdobycia cennych nagród.
Nie przegap okazji, zapisz się już dziś!

Fundatorzy nagród:

Print Friendly, PDF & Email
Skip to content