• Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Językowy już za nami

Dnia 27.10 w naszej szkole odbyła się druga już edycja Międzyszkolnego Konkursu Językowego. Uczniowie klas pierwszych i maturalnych z Liceum Ogólnokształcącego w Koronowie oraz z "Maczka" przystąpili do rozwiązywania zadań z języka angielskiego oraz niemieckiego pod czujnym okiem p. Magdaleny Heise-Ipczynskiej (j. niemiecki) oraz Anny Michalskiej Jasik (j.angielski). Spośród uczestników konkursu wyłoniono następujących zwycięzców:

J. angielski

I miejsce Alicja Turostowska LO oraz Sara Jaszkowska ZSZ

II miejsce - Michał Bloch LO

III miejsce -Bartosz Michalski ZSZ 

J. niemiecki

I miejsce Krystian Koziełek LO oraz Natalia Trzeciakiewicz ZSZ 

II miejsce - Natalia Wargami ZSZ 

III miejsce -Filip Gordon LO 

Czytaj dalej

Kolejny sukces biegaczy Maczka

Po znakomitym występie i wywalczeniu tytułu Mistrza Powiatu Bydgoskiego w sztafetowych biegach przełajowych przyszedł czas na rywalizację na szczeblu wojewódzkim. W dniu 25 października w Bydgoszczy w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zjawiło się na starcie 17 najlepszych drużyn chłopców reprezentujących poszczególne powiaty z województwa kujawsko-pomorskiego. Powiat bydgoski reprezentowany był oczywiście przez biegaczy „Maczka”.   Zawodnicy ruszyli na trasę biegową o12:30. Naszą szkołę na pierwszej zmianie reprezentował Patryk Zieliński, który znakomitym biegiem wyprowadził drużynę na drugą pozycję. Na kolejnych zmianach po pasjonujących i pełnych zaangażowania biegach sztafeta „Maczka” utrzymywała się na pozycjach 4 – 6.  Ostatecznie drużyna z naszej szkoły  wywalczyła, podobnie jak przed rokiem, piąte miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Gratulujemy i czekamy na kolejne udane występy. 

Czytaj dalej

Złoto w biegach sztafetowych dla Maczek

Dnia 18.10.2017r. w Białych Błotach odbyły się Mistrzostwa Powiatowe w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Do rywalizacji w kategorii szkół ponadgimnazjalnych przystąpiły 3 sztafety dziewcząt i chłopców z Powiatu Bydgoskiego. Były to ZSA-E Karolewo, ZSZ Solec Kujawski i zawodnicy z naszej szkoły. Do rywalizacji najpierw przystąpiły sztafety dziewcząt. Już po pierwszej zmianie nasza zawodniczka zdobyła prowadzenie, a znaczną przewagę można było zaobserwować już na 3 zmianie. Kolejne zawodniczki coraz bardziej zwiększały ten dystans i ostatecznie zwyciężając zdobyły tytuł Mistrza Powiatu Bydgoskiego. Następnie do biegu przystąpili chłopcy. Po zaciętej walce pierwszych zawodników na prowadzenie wyszedł uczeń „Maczka”. Kolejni zawodnicy potwierdzali dominację naszej drużyny. Ostatecznie drużyna chłopców z ogromną przewagą zdobyła pierwsze miejsce, zostając Mistrzem Powiatu Bydgoskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Czytaj dalej

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246