• Aktualności

Poznaj swoje prawa

25.02.2020r. odbył się konkurs okręgowy  wiedzy o prawie pracy i bhp dla uczniów szkół ponadpodstawowych pn. „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III technikum ekonomicznego-Natalia Wargas i klasy III technikum logistycznego- Kornelia Repka.                                       

Kornelia otrzymała wyróżnienie, natomiast Natalia zajęła IV miejsce. Gratulacje !!! (niewiele brakowało, aby zakwalifikowała się na finał centralny w Warszawie). Uczennicami opiekowała się Pani Mariola Nawrocka.

Walentynki 2020

14 Lutego w naszej szkole odbył się konkurs na zdjęcie walentynkowe. Udział w konkursie brali nie tylko uczniowie a także pracownicy naszej szkoły.

1 miejsce: Liwia i Szymon

2 miejsce: Agata i Szymon

3 miejsce: p. Beata i p. Teresa

Wszystkim Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

[galeria]

Studniówka 2020

Uczniowie 4 klas Technikum Ekonomicznego, Informatycznego, Mechanicznego bawili się, na balu studniówkowym w ośrodku Julia w Samociążku. Po krótkich  przemówieniach  i podziękowaniu dla nauczycieli rozpoczęto studniówkę uroczystym polonezem. Fantastyczny bal trwał do białego rana. Z zabawy zostały nam piękne wspomnienia, którymi się chcemy z wami podzielić w załączonych zdjęciach.

[galeria]

Konkurs świąteczny Moto-Gwiazdka

W piątek 20.12.2019r Warsztaty Szkolne zorganizowały dla klasy pierwszej mechanik pojazdów samochodowych konkurs pod nazwą Moto – Gwiazdka.Osobą która prowadziła konkursu był pan Krzysztof Bak, natomiast asystentami  byli pan Tomasz Piasecki,  który prowadził konkurencję rozpoznawania części samochodowych oraz pan Zbigniew Wojciechowski,  który prowadził konkurencję polegającą na rozpoznawaniu specjalistycznych przyrządów i narzędzi do obsługi pojazdów samochodowych. Konkurs rozpoczął się od testu teoretycznego, a następnie nastąpił wybór kapitanów drużyn.Ostatnia konkurencja,  która wzbudziła dużo emocji wśród uczniów,  polegała na  wymianie  kół w pojeździe na czas. Najlepszym mechanikiem został Mateusz Piotrowski, drugie miejsce zajął Radosław Zieliński, trzecie miejsce zajął Szymon Bociek. Sponsorem nagród dla wszystkich uczestników były Warsztaty Szkolne.  

[galeria]

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246