Akcja krwiodawstwa zakończona sukcesem

Kolejna akcja honorowego Krwiodawstwa i kolejny sukces. Akcja honorowej zbiórki krwi odbywa się w naszej szkole od lat. Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli. W dniu 15.12.2017r. uczniowie oddało po 450ml bezcennego leku. Jest to szczególnie ważna akcja, ponieważ na krew czekają tysiące chorych ludzi. Oddając „cząstkę siebie” nie tylko ratujemy życie innych, ale poświęcając odrobinę czasu, zyskujemy wielką osobistą satysfakcje za spełnienia dobrego uczynku. Poprzez zaangażowanie w tego typu akcje dajemy przykład otoczeniu.

Tomasz Przybysz -najlepszym uczniem w szkole

Po raz kolejny znalazł się wśród naszych uczniów stypendysta Prezesa Rady Ministrów. Jest nim uczeń klasy IV TEI Tomasz Przybysz, który w roku szkolnym 2016/2017 uzyskał najwyższą średnią. Jesteśmy dumni, że nasz kolega dołączył do grona najlepszych uczniów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Samorząd Uczniowski

[foto: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy]

Wycieczka dla najlepszych uczniów

Co roku najlepsi uczniowie z naszej szkoły nagradzani są wycieczką. Tym razem wyjechaliśmy do Torunia. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie miasta. Odwiedziliśmy również Muzeum Piernika gdzie mieliśmy możliwość poznania historii jakże popularnych Toruńskich Pierników. Spacer po Toruniu zakończył się obiadem w Browarze Staromiejskim Jan Olbracht. Czekały nas jeszcze dwie atrakcje. Po pierwsze kręgielnia, gdzie wszyscy świetnie się bawili, a na koniec kino.

[galeria]