Szkoła zaoczna

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych! Nasza szkoła oferuje możliwość ukończenia szkoły średniej w trybie zaocznym, co pozwala na kontynuację nauki bez konieczności rezygnacji z pracy czy innych zobowiązań.

Obecnie trwają zapisy na trzeci semestr naszego Liceum, przeznaczonego dla osób, które ukończyły szkołę Branżową 1 Stopnia lub Zasadniczą Szkołę Zawodową. Jest to doskonała okazja dla tych, którzy chcieliby zdobyć pełne wykształcenie średnie poprzez systematyczne naukę w weekendy.

Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele, co pozwala na skuteczne pogodzenie obowiązków zawodowych i rodzinnych z nauką. Nasz wykwalifikowany zespół pedagogów i specjalistów dba o wysoką jakość nauczania oraz indywidualne podejście do każdego ucznia.

Serdecznie zapraszamy do zapisów i rozpoczęcia nauki w naszym Liceum Ogólnokształcącym dla dorosłych.

Życzymy owocnej nauki i osiągnięcia wyznaczonych celów edukacyjnych!

Plan zajęć

Ostania aktualizacja: 15.05.2024