Dzień Języka Ojczystego
W ferie – 21 lutego – obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji chcemy zaprosić naszych uczniów do udziału w konkursie. Na terenie szkoły znajdują się kody QR, które przekierują Was do zadań konkursowych. Znajdźcie je wszystkie, rozwiązujcie i zdobywajcie nagrody. Rozwiązania można dostarczać do środy włącznie do Pani Martyny Rybarczyk (gabinet kierownika szkolenia praktycznego lub sekretariat). Powodzenia! PS. Zacznijcie przy portierni.
