Samorząd szkolny

SAMORZĄD UCZNIOWSKI ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. GEN. ST. MACZKA W KORONOWIE

Szkolny Samorząd Uczniowski w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie stara się działać jak najprężniej. Próbujemy zaciekawić zarówno uczniów jak i nauczycieli nowymi pomysłami. Staramy się zorganizować z okazji różnych świąt, coś nowego, ciekawego. Bierzemy również udział w akcjach charytatywnych. Każdy przekazany nam pomysł jest przez nas dokładnie rozważany i w miarę możliwości realizowany. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Do samorządu należą uczniowie z różnych klas.

W skład naszego szkolnego Samorządu Uczniowskiego wchodzą:

Przewodniczący: Natalia Królikowska

Zastępca: Michał  Sobczyk

Skarbnik: Weronika Milczyńska

Protokolant: Natalia Wargas

Rzecznik praw ucznia: Wiktoria Szczygieł

Pozostali członkowie:

Agata Chmara, Anna Janicka, Aleksandra Paluchowska, Aneksandra Gwizdała  Bartek Klecha, Dominika Wenderlich, Ewelina Leśniak, Judyta Rybak, Kamil Zieliński, Liwia Szirocka, Magdalena Tereś, Natalia Bobicz, Olga Kątna, Patryk Sperkowski, Sandra Drewkowska, Sebastian Lutyński, Wojtek Socha, Zuzanna Jakubowicz.

Samorząd działa pod opieką p. Iwony Małek i p. Anety Frąckowiak-Rosek.

W nowym składzie i z nowymi pomysłami chcemy ożywić trochę naszą szkołę. Czekamy również na Wasze propozycje. Masz jakieś pomysły? Zgłoś je do nas lub dołącz do  Samorządu.

Więcej artykułów…