Aktualności Zjazd Absolwentów

06.05.2018

  • Otrzymaliśmy potwierdzenie udziału w naszych obchodach święta szkoły Orkiestry Wojskowej z Bydgoszczy. Jest to orkiestra, która towarzyszy nam od 20 lat. Mieliśmy możliwość wysłuchania koncertów już 20 lat temu w dniu nadania szkole imienia gen. Stanisława Maczka, a potem kilkukrotnie w kolejnych rocznicach orkiestra uświetniała nasze uroczystości.
  • Kolejną atrakcją tegorocznego Święta będzie pokaz czołgu Leopard A4 przygotowany przez żołnierzy z 10 Brygady Kawalerii Pancernej im. gen. broni Stanisława Maczka ze Świętoszowa. Wspólny patron od kilkunastu lat łączył naszą szkołę z tą jednostką wojskową, która przyjęła tradycje kilku poddziałów legendarnej 1 Polskiej Dywizji Pancernej. Leopardy są jednymi z najnowocześniejszych czołgów na świecie i są wizytówką polskich wojsk pancernych. Sprzęt eksponowany będzie przy miejskiej hali widowiskowo- sportowej przy ulicy Wąskotorowej. Możliwość udziału w pokazie będą mieli wszyscy zainteresowani miłośnicy militariów.
  • 15 maja upływa wyznaczony data zgłaszania udziału w organizowanym Zjeździe Absolwentów. Ze względów organizacyjnych zwracamy się z uprzejmą prośbą o dochowanie tego terminu(konieczność przygotowania okolicznościowych pamiątek, posiłków, itp.)

Organizatorzy

LINKI

NASZA SZKOŁA

KONTAKT

 
Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
 
Sekretariat: (0-52)3822-246 
 
FAX: (0-52)3822-246
 
Stacja Kontroli Pojazdów:
(0-52)3822-247