Maczek pełen kobiet...

Nasza szkoła była gospodarzem obchodów Dnia Kobiet. Służba Więzienna, Polska Policja i Lasy Państwowe wspólnie przygotowały wydarzenie, w którym wzięło udział niemal 50 kobiet, pracujących w koronowskich instytucjach. Było ciekawie, miło i wesoło. Funkcjonariusze Policji przygotowali prelekcję na temat bezpieczeństwa kobiet, potem przyszła pora na zajęcia praktyczne pod okiem Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej. Panie w przyjaznej atmosferze poznały podstawowe chwyty samoobrony. Po takich zajęciach już nic im nie straszne! W tym miejscu jeszcze raz chcielibyśmy złożyć wszystkim Kobietom najszczersze życzenia z okazji ich święta: zdrowia, szczęścia i uśmiechu każdego dnia. 

Tak było...

Fot. Zakład Karny w Koronowie

LINKI

NASZA SZKOŁA

KONTAKT

 
Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
 
Sekretariat: (0-52)3822-246 
 
FAX: (0-52)3822-246
 
Stacja Kontroli Pojazdów:
(0-52)3822-247