Pożegnanie maturzystów

Przed weekendem abiturienci opuścili mury naszej szkoły, chcielibyśmy podziękować im za 4 lata tworzenia szkolnego życia. Za wzloty i upadki, gdyż zarówno jedne, jak i drugie są elementem budującym doświadczenie. Gratulujemy też wszystkim, którzy zdobyli świadectwo ukończenia szkoły - w ten sposób zrobili krok w nowe, dorosłe życie. Szczególne gratulacje dla uczniów wyróżnionych Nagrodą Starosty za osiągnięcia w nauce - Dominiki Wenderlich i Cezarego Januszewskiego - oraz uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły, udzielali się w Samorządzie Uczniowskim, zdobywali medale w zmaganiach sportowych czy tworzyli poczet sztandarowy: Dominika Wenderlich, Judyta Rybak, Felix Najdowski, Mikołaj Dyks, Łukasz Lasota, Dawid Kamiński, Marcin Kasza, Krystian Dąbrowski, Łukasz Łakomy, Mikołaj Ostrowski.

Jesteśmy dumni z każdego naszego absolwenta.

[foto]

Stacja Kontroli Pojazdów: