Maczek po raz kolejny najlepszy!!!

Dziś odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych.  Mistrzem Powiatu Bydgoskiego w biegach indywidualnych został Gracjan Łęgowski, trzecie miejsce zajął Mateusz Januzik, natomiast pozostała czwórka startujących znalazła się w pierwszej dziesiątce. Tak udane biegi wszystkich chłopaków z Maczka dały również bezapelacyjne zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej !!!

W składzie najlepszej drużyny Powiatu Bydgoskiego znaleźli się następujący uczniowie:

Cejrowski Patryk 

Januzik Mateusz

Łęgowski Gracjan

Makowski Dawid 

Słysz Radosław

Tobolski Maciej

Wirkus Krzysztof.

Opiekunem zespołu był p. Andrzej Partatus Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Fotorelacja tutaj

LINKI

NASZA SZKOŁA

KONTAKT

 
Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
 
Sekretariat: (0-52)3822-246 
 
FAX: (0-52)3822-246
 
Stacja Kontroli Pojazdów:
(0-52)3822-247