Mistrz pięknego czytania

Chciałoby się rzec, że w murach naszej szkoły wiele się dzieje, lecz koronawirus pokrzyżował nam plany. Nie znaczy to jednak, że próżnujemy. 16 czerwca w samo południe za pośrednictwem łączy internetowych odbył się IV Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. Brak bezpośredniego kontaktu z uczestnikami nie przeszkodził w wyłonieniu mistrza pięknego czytania. Uczestnicy mogli zaprezentować swoją dykcję, ekspresję i interpretację, czytając wylosowany fragment tekstu prozatorskiego i poetyckiego. Jury (Barbara Mularczyk,Martyna Rybarczyk) wybrało mistrza pięknego czytania. W tym roku została nim Kornelia Repka z klasy 3 TML, wicemistrz to Kamil Paczkowski z klasy 1 TI4. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! A w przyszłym roku szkolnym zapraszamy do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu. Pamiętajcie, czytać każdy może!

LINKI

KONTAKT

 
Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
 
Sekretariat: (0-52)3822-246 
 
FAX: (0-52)3822-246
 
Stacja Kontroli Pojazdów:
(0-52)3822-247