Konkurs świąteczny Moto-Gwiazdka

W piątek 20.12.2019r Warsztaty Szkolne zorganizowały dla klasy pierwszej mechanik pojazdów samochodowych konkurs pod nazwą Moto – Gwiazdka.Osobą która prowadziła konkursu był pan Krzysztof Bak, natomiast asystentami  byli pan Tomasz Piasecki,  który prowadził konkurencję rozpoznawania części samochodowych oraz pan Zbigniew Wojciechowski,  który prowadził konkurencję polegającą na rozpoznawaniu specjalistycznych przyrządów i narzędzi do obsługi pojazdów samochodowych. Konkurs rozpoczął się od testu teoretycznego, a następnie nastąpił wybór kapitanów drużyn.Ostatnia konkurencja,  która wzbudziła dużo emocji wśród uczniów,  polegała na  wymianie  kół w pojeździe na czas. Najlepszym mechanikiem został Mateusz Piotrowski, drugie miejsce zajął Radosław Zieliński, trzecie miejsce zajął Szymon Bociek. Sponsorem nagród dla wszystkich uczestników były Warsztaty Szkolne.  

[galeria]

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246