• Aktualności
  • Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!

Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!

Nasza szkoła przystąpiła do akcji Fundacji „Dbam o Mój Zasięg” pn. „Idą Święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!”. Kampania na ma celu przeciwdziałanie fonoholizmowi oraz e-uzależnieniom, wzmacnianie więzi rodzinnych, rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i językowych oraz kultywowanie tradycji świąt Bożego Narodzenia. Młodzież otrzymała pocztówki, które mogła wysłać do bliskich osób. W ramach akcji uczniowie klas 3TEI, 3TLM oraz 1T4 wypisali i ozdobili kartki świąteczne otrzymane od Fundacji, które za pośrednictwem tradycyjnej poczty trafią do podopiecznych koronowskiego Domu Pomocy Społecznej oraz do dzieci z oddziału onkologicznego szpitala im. Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Mamy nadzieję, że piękne życzenia wywołają uśmiech na wielu twarzach. Koordynatorem całej akcji była Pani Martyna Rybarczyk -nauczyciel języka polskiego.

[galeria]

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246