Pomożesz bo możesz!

To już kolejna taka akcja, na której czele stał Pan Marek Noskow. Tym razem wraz z wolontariuszami dnia 12 grudnia w naszej szkole zorganizował rejestrację potencjalnych dawców szpiku. Uczniom zaprezentowano między innymi przebieg poboru szpiku, wypowiedzi dawców i osób chorych. Wskazano również sławne osoby, które zarejestrowały się w bazie DKMS potencjalnych dawców szpiku. Wśród naszych uczniów znalazło się aż 18 bohaterów gotowych uratować komuś życie. Rejestrujący cechują się dużą odwagą, ponieważ nie każdy jest na tyle dojrzały,  by oddać jakąś cząstkę siebie drugiemu człowiekowi. Wszystkim, którzy się zarejestrowali z całego serca dziękujemy i życzymy Wesołych Świąt.

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246