• Aktualności
  • Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa i kolejny sukces

Kolejna akcja honorowego krwiodawstwa i kolejny sukces

Uczniowie Koronowskiego Maczka po raz kolejny przyłączyli się do akcji krwiodawstwa. Akcja odbyła się przy Hali Sportowej w Koronowie. W dniu 2 października  2019r. dziewięć osób oddało po 450 mililitrów „bezcennego leku”, w tym nauczyciel Pan Marek Noskow, Łukasz Bartosz, Nicola Ziółkowska, Jakub Siedlecki, Patryk Sperkowski, Michał Sobczyk, Szymon Frątczak, Kornelia Repka, Weronika Huczek.

Jest to szczególnie ważna akcja, ponieważ na krew czekają tysiące chorych ludzi. Oddając „cząstkę siebie” nie tylko ratujemy życie innych, ale poświęcając odrobinę czasu, zyskujemy wielką osobistą satysfakcję ze spełnienia dobrego uczynku. Poprzez zaangażowanie w tego typu akcje dajemy przykład otoczeniu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za ten dar serca, oraz tym którzy wspierali nas działając w wolontariacie m.in. Szymon Remus, Dominika Wojtyszyn, Agata Chmara.

„Maczek” szczyci się tym, że co roku przedsięwzięcie spełnia obrany cel, a przede wszystkim, że akcja scala całą społeczność szkolną oraz lokalną.

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246