Młodzi w biznesie

Po raz kolejny uczniowie technikum naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Przedsiębiorczości organizowanym przez Zespół Szkół Handlowych w Bydgoszczy i Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Tegoroczna szesnasta edycja konkursu odbywała się pod honorowym patronatem Powiatowego Urzędu Pracy w Bydgoszczy. W wyniku eliminacji szkolnych wyłoniona została trzyosobowa drużyna w składzie: Natalia Królikowska (3 Tme), Dominika Radtke (3 Tme) i Dominika Wenderlich (1 Tml). Zadaniem finalistów konkursu było wykonanie i przedstawienie spotu i prezentacji na temat „Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa”. Ponadto każda drużyna rozwiązywała zadania praktyczne polegające na wykorzystaniu znajomości i interpretacji przepisów kodeksu pracy. Nasza reprezentacja poradziła sobie świetnie zajmując drugie miejsce. Dodatkowo Zespół Szkół Zawodowych im. gen. St. Maczka otrzymał tytuł LIDERA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2019 za najliczniejszy udział uczniów w eliminacjach szkolnych. Opiekunem naszej reprezentacji była tradycyjnie pani Wiesława Rajewska.

 

 

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246