Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Maczku

W dniach 10-11.05.2019 w Zespole Szkół Zawodowych Im.Gen Stanisława Maczka w Koronowie uroczyście obchodzono Dni Otwarte Funduszy Europejskich. W programie przygotowanym przez szkołę  zorganizowano :

- Prelekcję pt.”Szkoła dawniej i dziś”

- Wędrówkę po szkole i pracowniach

- Prezentację linii diagnostycznej kontroli pojazdów – pracownia samochodowa

- Pokaz i prezentację programowania obrabiarek sterowanych numerycznie – pracownia obróbki skrawaniem 

Obchody Funduszy Europejskich rozpoczęły się Prelekcją pt”. Szkoła dawniej i dziś” poprowadzoną przez Dyrektora szkoły Pana Stanisława Rybczyńskiego który zwrócił szczególną uwagę na największe inwestycje zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim w szczególności termomodernizację dwóch budynków w Zespole Szkół Zawodowych im. gen .Stanisława Maczka w Koronowie, oraz  rozbudowę i przebudowę i doposażenie warsztatów szkolnych dzięki której szkoła zyskała nową pracownię programowania obrabiarek numerycznych CNC. Po zakończeniu prelekcji  przeprowadzono wędrówkę po pracowniach szkolnych oraz zorganizowano pokaz linii diagnostycznej kontroli pojazdów   i prezentację obrabiarek  numerycznych CNC.

Galeria

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246