Maczek pożegnał tegorocznych maturzystów

 Nagrody, podziękowania oraz łzy wzruszenia towarzyszyły obecnym na uroczystości  pożegnania tegorocznych maturzystów z „Maczka”. Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów technikum mechanicznego, informatycznego oraz ekonomicznego Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie miało miejsce dnia 26 kwietnia 2019r.

Punktualnie o godzinie 12.00 dyrektor szkoły pan Stanisław Rybczyński rozpoczął oficjalną część uroczystości. Wśród osób, które żegnały uczniów znaleźli się również wychowawcy klas: pani Anetta Strychalska i Aneta Frąckowiak-Rosek. W imieniu nieobecnego pana Arkadiusza Stypczyńskiego, uczniów klasy informatycznej żegnała pani Anna Szopieraj. Radę Rodziców reprezentowała przewodnicząca pani Katarzyna Zielińska. Dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy zdobyli najwyższe średnie  z nauczanych przedmiotów.

Starosta Powiatu Bydgoskiego pan Wojciech Porzych oraz dyrektor Powiatowego Centrum Zarządzania Oświatą pani Maria Strąk wręczyli nagrody tym uczniom, którzy  uzyskali  wysokie wyniki w nauce. Gratulacje i wyjątkowe wyróżnienia otrzymali: Weronika Walter, Natalia Bobicz i Wojciech Socha.

Wręczono również nagrody i podziękowania za osiągnięcia sportowe, właściwą postawę i pracowitość podczas zajęć praktycznych oraz za pracę na rzecz samorządu uczniowskiego.

W tym szczególnym dniu bardzo ciepło pożegnali maturzystów ich młodsi koledzy, którzy przygotowali dla nich występ artystyczny. Uroczystość zakończyła się wykonaniem wspólnej pamiątkowej fotografii.

Galeria

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246