• Aktualności
  • Dziewczyny z Maczka MISTRZEM powiatu bydgoskiego

Dziewczyny z Maczka MISTRZEM powiatu bydgoskiego

W dniu 26 marca 2019r  w Solcu Kujawskim odbyły się mistrzostwa powiatu bydgoskiego w piłce nożnej. W kategorii chłopców do rywalizacji przystąpiły cztery szkoły: ZSZ Koronowo, LO Koronowo, SA-E Karolewo i ZS z Solca Kujawskiego. Turniej rozgrywano w systemie ,,każdy z każdym”. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce wywalczyli chłopcy z LO Koronowo, II miejsce-Solec Kujawski, III miejsce –ZSZ Koronowo i IV miejsce-Karolewo.

Skład reprezentacji chłopców: Bielawski Adrian,  Bross Robert, Dec Przemysław, Dombrowski Łukasz, Karbowski Jakub, Kulpa Jakub, Łyczywek Kevin, Tomczak Bartosz, Zieliński Patryk. Opiekunem drużyny był p. Andrzej Partatus.

W grupie dziewcząt o tytuł najlepszych piłkarek rywalizowały trzy szkoły: ZSZ Koronowo, ZS Solec Kujawski i ZSA-E Karolewo. Uczennice z naszej szkoły po zremisowaniu meczu z Karolewem oraz odniesionym zwycięstwie z Solcem Kujawskim zdobyły tytuł mistrza powiatu bydgoskiego.

Skład reprezentacji dziewcząt: Babiś Kamila, Chmara Agata, Huczek Weronika, Janicka Anna, Leper Aneta, Nowacka Emilia, Polasik Patrycja , Puchała Laura, Wojtyszyn Dominika. Opiekunem drużyny była p. Joanna Rybak.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom serdecznie gratulujemy!!

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246