Drużyna MACZKA mistrzem powiatu w koszykówce

28 lutego 2019r. w Solcu Kujawskim odbyły się mistrzostwa powiatu bydgoskiego w koszykówce. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły chłopców: ZSZ Koronowo, ZSA-E Karolewo i ZS Solec Kujawski. Na początku został rozegrany mecz drużyn z Solca Kujawskiego i Karolewa, gdzie zawodnicy z Karolewa zwyciężyli z niewielką przewagą. Kolejny mecz rozegrała nasza drużyna z Solcem Kujawskim. Gra składała się z  dwóch kwart  po 10 minut. Po zwycięstwie z Solcem Kujawskim i znaczną przewagą 13:5 przystąpiono do rywalizacji z drużyną z Karolewa. Po zaciętym i emocjonującym meczu uczniowie z ,,Maczka” zwyciężyli z wynikiem 12:6 zdobywając tytuł Mistrza Powiatu bydgoskiego.

Naszą drużynę reprezentowali: Dombrowski Łukasz, Eckert Jakub, Klatecki  Kamil, Kleibor Bartosz, Krajewski Dominik, Kulpa Jakub, Lorbiecki Maciej. Opiekunem drużyny była p. Joanna Rybak.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy zwycięstwa!

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246