Maczek Mistrzem Powiatu w piłce siatkowej

10 stycznia 2019r. w Solcu Kujawskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu  w piłce siatkowej chłopców. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z naszego powiatu tj. ZSZ Koronowo , ZSAE  Karolewo, L.O Koronowo oraz gospodarz ZS Solec Kujawski. Rozgrywki zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Wszystkie spotkania stały na wysokim poziomie. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Bartosz Klajbor, Łukasz Dąbrowski, Mateusz Czaplewski, Maciej Lewandowski, Dominik Krajewski, Przemysław Fajkowski i Kevin Łyczywek po zaciętych pojedynkach wygrała wszystkie swoje mecze uzyskując  tym samy po 5 latach przerwy ponownie tytuł Mistrzów Powiatu Bydgoskiego w piłce siatkowej. Zespoły po zakończeniu rozgrywek zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246