Paczka od Maczka -jesteście dla nas ważni

Jak co roku w naszej szkole zorganizowano pomoc rodzinom potrzebującym wsparcia. W ramach tej akcji udzielana jest pomoc rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej z przyczyn od siebie niezależnych. Wsparciem objęto 5 uczniów naszej szkoły z 3 rodzin, którzy naprawdę zasługują na naszą pomoc.

Młodzież i pracownicy szkoły bardzo aktywnie włączyli się w akcję „Paczki od Maczka”.  Uzbieraliśmy znaczną  kwotę, która pozwoliła na zakup produktów według potrzeb rodziny.

Razem zmieniamy losy rodzin w potrzebie! Pamiętajmy, że nic tak pozytywnie nie nastraja jak pomoc innym! Przygotowane przez nas prezenty mogą sprawić, że rodzina poczuje się naprawdę wyjątkowo i dostanie sygnał “Jesteście dla nas ważni”.

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246