# KOMÓRKOMANIA w Maczku

W Zespole Szkół Zawodowych w Koronowie została przeprowadzona akcja #KOMÓRKOMANIA.  Brały w nim udział klasy trzecie i czwarte z naszej szkoły. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, wolontariusze przyjęli zgłoszenia potencjalnych dawców spośród naszej młodzieży.  Jak zwykle nasi uczniowie nie zawiedli. W dniu 31.10.2018r. zarejestrowaliśmy 11 potencjalnych dawców szpiku. Jest to szczególnie ważna akcja, ponieważ  zachęca młodych ludzi do aktywności społecznej, w tym w szczególności do organizowania projektów społecznych, budowania  właściwych postaw społecznych oraz uwrażliwienia młodzieży na problemy drugiego człowieka poprzez wolontariat.

#KOMÓRKOMANIA to nie moda na lepszy model telefonu, to moda na uratowanie komuś życia za pomocą komórek. Nie tych, które nosi się w kieszeni – tych, które nosi się w swoim ciele.

Nauczyciel Pan Marek Noskow zorganizował akcję, natomiast w wolontariacie działali Natalia Bobicz, Natalia Wargas, Liwia Szirocka, Agata Chmara, Kornelia Repka i Patryk Sperkowski.

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246