• Aktualności
  • MACZEK mistrzem powiatu bydgoskiego w biegach przełajowych

MACZEK mistrzem powiatu bydgoskiego w biegach przełajowych

Dnia 15 października 2018r. w Białych Błotach odbyły się mistrzostwa powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych. Do rywalizacji z naszej szkoły przystąpiła zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców. Jako pierwsze wystartowały dziewczęta. Każda z nich miała do pokonania dystans 800 m. Już na pierwszej zmianie zauważalna była znaczna przewaga naszych zawodniczek nad drużyną z Karolewa. Z każdą następną zmianą dziewczyny z Maczka tylko zwiększały ten dystans. Ostatecznie zwyciężając zdobyły mistrzostwo powiatu bydgoskiego. Po udanym występie naszych dziewcząt do rywalizacji z Karolewem przystąpili chłopcy, którzy mieli do pokonania dystans 1000m. Jako pierwszy na zmianie pojawił się zawodnik z Maczka zdobywając 10 sekund przewagi. Kolejni zawodnicy coraz bardziej zbliżali się do zwycięstwa. Po emocjonującej rywalizacji nasza dziesięcioosobowa drużyna zdobyła również pierwsze miejsce w sztafetowych biegach przełajowych.

[galeria]

Skład drużyny dziewcząt:

1. Błażejczyk Paulina

2. Gwizdała Aleksandra

3. Huczek Weronika

4. Janicka Anna

5. Katna Olga

6. Leper Aneta

7. Miklasz Paulina

8. Radtke Dominika

9. Sieja Julia

10. Wenderlich Dominika

11. Puchała Laura

Opiekunem drużyny dziewcząt była p. Joanna Rybak

 

Skład drużyny chłopców:

1. Bross Robert

2. Dombrowski Łukasz

3. Kasza Marcin

4. Klesiński Dawid

5. Krajewski Dominik

6. Krutnik Piotr

7. Kulpa Jakub

8. Łyczywek Kevin

9. Russ Jakub

10. Zieliński Patryk

Opiekunem drużyny chłopców był p. Andrzej Partatus

 Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy!

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246