• Aktualności
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej mężczyzn

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej mężczyzn

W dniu 19 stycznia 2018r. w Solcu Kujawskim zostały rozegrane mistrzostwa powiatu bydgoskiego w piłce siatkowej chłopców. W zawodach wzięły udział trzy szkoły z naszego powiatu : ZSAE Karolewo, L.O Koronowo oraz ZSZ Koronowo. Rozgrywki zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Dwa zespoły koronowskie wygrały swoje mecze z ekipą z Karolewa i o końcowym zwycięstwie miało zadecydować spotkanie między nimi. Spotkanie stało na wysokim poziomi  i było bardzo zacięte. Pierwszego seta wygrała ekipa z koronowskiego „Maczka” lecz zespół licealistów nie poddał się wyrównując spotkanie na 1:1. O końcowym triumfie miał więc zadecydować tie break. Niestety zawodnicy z „Maczka” nie utrzymali do końca koncentracji i po zaciętej końcówce (15:17) ulegli zespołowi L.O Koronowo. Zespoły po zakończeniu rozgrywek zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami.

ZSZ Koronowo reprezentowali: Adrian Bielawski, Mateusz Czaplewski, Jakub Russ, Bartosz Klajbor, Maciej Lewandowski, Łukasz Dąbrowski i Tomasz Wojtynek.

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246