Kolejny sukces biegaczy Maczka

Po znakomitym występie i wywalczeniu tytułu Mistrza Powiatu Bydgoskiego w sztafetowych biegach przełajowych przyszedł czas na rywalizację na szczeblu wojewódzkim. W dniu 25 października w Bydgoszczy w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zjawiło się na starcie 17 najlepszych drużyn chłopców reprezentujących poszczególne powiaty z województwa kujawsko-pomorskiego. Powiat bydgoski reprezentowany był oczywiście przez biegaczy „Maczka”.   Zawodnicy ruszyli na trasę biegową o12:30. Naszą szkołę na pierwszej zmianie reprezentował Patryk Zieliński, który znakomitym biegiem wyprowadził drużynę na drugą pozycję. Na kolejnych zmianach po pasjonujących i pełnych zaangażowania biegach sztafeta „Maczka” utrzymywała się na pozycjach 4 – 6.  Ostatecznie drużyna z naszej szkoły  wywalczyła, podobnie jak przed rokiem, piąte miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Gratulujemy i czekamy na kolejne udane występy. 

Opiekun drużyny Andrzej Partatus

Skład sztafety:

1. Dombrowski Łukasz – III TME

2. Zieliński Patryk – II TME

3. Łyczywek Kevin – II TI

4. Krajewski Dominik – III TMH

5. Klesiński Dawid – III TMH 

6. Krzyżanowski Mateusz – IV TM 

7. Dankowski Mikołaj – I A

8. Pruski Radosław – III TME

9. Russ Jakub – II TI

10. Dzobiński Leszek - IV TMI 

11. Grycz Przemysław - IV TMI

 

LINKI

KONTAKT

Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
Sekretariat: (0-52)3822-246
Warsztaty: (0-52)3822-247
FAX: (0-52)3822-246